Kale Geçiş Kontrol Ünitesi Mf kartlı - KD050/10-350
Kale
Ürün Kodu:00493
Barkod:8699303959140
featuresHavale veya Eft İle Ödemelerde Sepette Anında %3 İndirim
featuresYetkili Satıcı Güvencesiyle Garantili Ürünler!
featuresVade Farksız 3 Taksit veya Düşük Oranlarla 12 Taksit Fırsatı
Ürün Açıklaması
• Çalışma Voltajı: 12V-24V DC
• Çalışma Frekansı: 125 khz em kart
• Kart Okuma Uzaklıgı: 2-4 cm
• Bekleme Halindeki Akım: ≤35mA
• Çalışma Akımı: ≤100mA
• Çalışma Sıcaklığı: -20°C~+60°C
• Çalışma Nem Oranı: %0~%95 RH
• Maksimum Anma Akımı: ≤1A