Kale Elektronik Kabin Kilidi - KD050/45-100
Kale Kilit
Tükeniyor
Hemen Al
featuresHavale veya Eft İle Ödemelerde Sepette Anında %3 İndirim
featuresYetkili Satıcı Güvencesiyle Garantili Ürünler!
featuresVade Farksız 3 Taksit veya Düşük Oranlarla 12 Taksit Fırsatı
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
ÖZELLIKLER
  • Boyutlar:
    Dış: 50 mm genişlik, 112 mm yükseklik, 28 mm derinlik
    Ağırlık: 117,9 gr (kilit dili ve montaj parçaları hariç)
  • Tuş Takımı: Silikon tuş takımı ile dayanıklı ve kullanıcı dostu tasarım.
  • Şifre Seçenekleri:
    • 4-6 haneli şifre belirleme.
    • Sabit Şifre: Sürekli kullanım için.
    • Tek Kullanımlık Şifre: Kısa süreli kullanım için pratik çözüm.
  • Montaj: Sağ veya sol yönlü olarak iki taraflı montaj imkanı.
  • Güvenlik ve Pratiklik:
    • Sesli ve Işıklı Uyarı: İşlem sonucunu görsel ve işitsel olarak bildirir.
    • Tek Tuş ile Kilitleme: Kullanım kolaylığı sağlar.
    • Sessiz Çalışma Modu: Gürültüsüz kullanım için ideal.
  • Dayanıklılık:
    • Gövde: ABS malzeme.
    • Kaplama: Çizilmelere ve korozyona karşı dayanıklı elektrostatik toz boya.
  • Enerji ve Çalışma:
    • Pil: 2 adet 1,5 V AAA pil (Varta önerilir).
    • Pil Ömrü: Günlük 15 açma-kapama ile 2-3 yıl kullanım.
    • Çalışma Voltajı: DC 2,2V - 3V.
    • Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ 55°C.