Yale Bozuk Para Kutusu YCB/090/BB2
Yale
Tükeniyor
Ürün Kodu:YCB/090/BB2
Barkod:5010609081565
Hemen Al
featuresHavale veya Eft İle Ödemelerde Sepette Anında %3 İndirim
featuresYetkili Satıcı Güvencesiyle Garantili Ürünler!
featuresVade Farksız 3 Taksit veya Düşük Oranlarla 12 Taksit Fırsatı
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
Portatif taşıma kolu
Düzenli iç organize
Bölmeli iç organizer
Orta boy dış ölçüler:
Yükseklik 90mm
Genişlik 200mm
Derinlik 160mm